RU
Програма "Аналізи дітям"

Програма "Аналізи дітям"

В цілях турботи про Ваших дітей, лабораторія «Сехмет» розробила спеціальну програму лояльності, спрямовану саме на роботу з дітьми. Чому саме для дітей?

Ми, дорослі, добре розуміємо, скільки грошей коштують наші хвороби. Ми з відповідальністю підходимо до свого здоров'я і профілактики захворювань. Нам іноді навіть ніколи хворіти. У дітей справи йдуть інакше. Дитячий організм постійно росте і змінюється, що приводить до деяких віковим змінам. Діти абсолютно не стежать за своїм здоров'ям, тому що для них головне весело побігати на вулиці і зовсім не важливо, що замерз або промокли ноги. Це все, звичайно ж, позначається на здоров'ї дитини і тому діти хворіють частіше дорослих. Нехай елементарної застудою, але кожен раз доводиться викликати лікаря, здавати аналізи і проходити лікування. Тому турбота про здоров'я дітей іноді коштує дуже дорого.

Саме для дітей в нашій лабораторії та розроблено програму лояльності. Ми хочемо дороге обстеження дітей зробити більш доступним. Ця програма створена для того, щоб Ваші діти мали можливість проходити якісні необхідні дослідження, і робити це якщо не із задоволенням, то хоча б без остраху і істерик.

 Персонал нашої лабораторії спеціально навчений для роботи з дітьми. А це дуже важливо, тому що діти, особливо найменші, не люблять лікарів і все, що з ними пов'язано. До того ж, якщо у Вашої дитини колись брали кров з пальчика, і через недосвідченість лаборанта йому це доставило багато болю, то переконати дитину в тому, що потрібно здавати аналізи дуже складно.

У нашій лабораторії все аналізи для дітей проводяться з особливою уважністю і обережністю. Забір матеріалу для дослідження проводиться досвідченими лаборантами, які роблять свою роботу так професійно, що це не викличе ні найменшого стресу у Вашої дитини.

Крім цього, для всіх дітей у віці до 14 років в нашій лабораторії передбачена знижка 5% на клінічний аналіз крові та клінічний аналіз сечі.

Для самих маленьких в нас є спеціальне заохочення - «кожній дитинці по цукерці». Адже іноді для дітей медична процедура, яка супроводжується цукеркою, відразу ж стає менш неприємною.

Лаборанти нашої клініки працюють з дітьми будь-якого віку, починаючи з моменту народження дитини.

 Ви можете сміливо довірити Ваших дітей нашим фахівцям і особисто переконатися в тому, що при правильному професійному підході лабораторії «Сехмет» у Вас зникне проблема того, як вмовити дитину здати аналізи.

У нашій лабораторії Ви можете замовити будь-яке необхідне дослідження, а також викликати лаборанта на дім або в стаціонар, де можливо проходить лікування Ваша дитина.