RU
Програми лояльності

Програми лояльності

Клініко-діагностична лабораторія «Сехмет» постійно піклується про своїх пацієнтів і працює над тим, щоб зробити лабораторні дослідження доступними для всього населення. У рамках цього ми розробили спеціальні програми лояльності для дітей.

Це не означає, що їм ми приділяємо більше уваги і надаємо більш професійні послуги, ніж іншим пацієнтам. Ми однаково професійно підходимо до всіх своїм пацієнтам і кожному надаємо достатню кількість уваги. Але по проведеним дослідженням ми дізналися, що діти - це найбільш незахищені версти населення. Це люди, які вимагають особливої турботи, і уваги до себе і яку дуже часто не отримують. Програми лояльності не впливають на якість обслуговування, тому що обслуговування у нас на високому рівні для кожного пацієнта. Вони дозволяють виявити нехай і невелику турботу про людей, які з різних причин не можуть отримати в інших лабораторіях гідного до себе ставлення.

Саме тому ми створили для дітей спеціальні програми, які роблять для них дослідження більш доступними. У нашій лабораторії вони можуть отримати якісні дослідження за доступними цінами.

Тільки в лабораторії «Сехмет» діти можуть пройти будь, необхідне їм дослідження без нескінченного походу по різним лабораторіям та простоювання в чергах. Тільки в нашій лабораторії діти перестають боятися здавати кров з пальця та інші аналізи. Це все стає можливим завдяки постійному підвищенню рівня професіоналізму і якості надаваних послуг нашої лабораторії. Сучасне обладнання дозволяє з першого разу отримати точні результати аналізів і тим самим захистити наших пацієнтів від проходження повторних процедур.

З кожним роком ми ростемо і все більше наближаємося до нашої основної мети щодо забезпечення якісними дослідженнями всіх жителів міста Суми та області. Вашу довіру до нас служить найкращим доказом того, що ми на вірному шляху і що наш персонал працює на благо людей.


Оберіть цікавий для Вас розділ: