RU
Лабораторія Сехмет в ЗМІ

Лабораторія Сехмет в ЗМІ

Якість аналізів, швидкість та індивідуальний підхід до кожного клієнта - це основні принципи клініко-діагностичної лабораторії Сехмет. Не секрет, що успішне лікування це своєчасно, а головне точно поставлений діагноз. Починати потрібно зі здачі аналізів, притому там, де є новітнє і найсучасніше обладнання.

Клініко-діагностична лабораторія Сехмет має таку унікальну можливість, причому в Сумах, Глухові і Ромнах.

Все гіганти індустрії лабораторної діагностики перейшли на закриті лабораторні комплекси. Наприклад, аналізатор французької компанії VIDAS. В основі роботи унікальна концепція, яка не має аналогів. Тест системи є одноразовий пластиковий контейнер у вигляді стріпу, у лунках якого вже знаходиться найнеобхідніше для конкретної постановки реагентів у необхідній кількості та концентраціях. Все що потрібно лаборанту, це додати сиворотку у лунки стріпу і натиснути на кнопку "Старт". У точно визначений час аналізатор видасть результат.

Валентина Шкурат, завідуюча клініко-діагностичної лабораторії Сехмет: "Дослідження проводять в той же день. Сиворотка не заморожується, нікуди не відправляється. Аналіз може бути виконаний за 30-60 хвилин, при необхідності результат ми можемо видати за декілька годин"

Сучасне високотехнологічне обладнання клініко-діагностичної лабораторії Сехмет успішно виконує проблеми якості аналізів, впливу людського фактору і абсолютно виключає можливість будь-яких помилок.

"За допомогою імуно-флуоресцентного аналізатора VIDAS наша лабораторія досліджує гормони щитовидної залози, статеві гормони, деякі онкомаркери, а також деякі марки інфекційних захворювань", каже Валентина Шкурат, завідуюча лабораторії.

І навіть цей неповний перелік діагностувань перевищує всі очікування і у більшості випадків альтернативі цих лабораторних досліджень просто не існує.

Сучасні автоматичні аналізатори лабораторії Сехмет здатні обробляти десятки зразків за годину з відповідною точністю, а також зберігати результати тестів у вмонтованій пам’яті. При необхідності роздруковувати їх на термопринтері. До того ж у клініко-діагностичній лабораторії Сехмет завжди порадять, які аналізи людина може здати за місцем проживання безкоштовно, а які варто все ж таки здати саме тут в лабораторії Сехмет, аби переконатися у достовірності діагнозу.

Високопрофесійний колектив клініко-діагностичної лабораторії Сехмет, завжди налаштований на індивідуальний підхід до кожної людини, яка звернулася по допомогу. Відтак постійно працює над розширенням спектру досліджень, розвитком та удосконаленням системи лабораторного дослідження.