RU
Гарант якості

Гарант якості

Основною метою роботи лабораторії «Сехмет» є забезпечення населення якісною та точної лабораторною діагностикою. Правильність і точність проведених аналізів служить основою для постановки діагнозу і подальшого лікування захворювання. А значить, на нашій лабораторії лежить величезна відповідальність за кожного пацієнта, що звернувся до нас за дослідженням. Саме тому гарантія якості - це наше першочергове завдання, яке ми з успіхом вирішуємо вже багато років.

У нашій лабораторії щодня (!) Проводиться внутрішній контроль якості (ЛКК). Це необхідно, насамперед, для отримання достовірного результат по кожному окремому дослідженню і по кожній методиці, яка використовується нашою лабораторією. При проведенні внутрішнього контролю якості ми використовуємо нормальні і патологічні контрольні матеріали для встановлення точності одержуваного результату. Для виведення помилки і визначення коефіцієнта варіації (CV) використовуються комп'ютерні програми, що значно підвищує достовірність результату.

У нашій лабораторії використовуються реактиви та контрольні матеріали однієї фірми, що дозволяє звести до мінімуму відсоток похибки апаратури. Ми тісно співпрацюємо з фірмами «Human» (Німеччина) та «bioMerieux» (Франція) - найбільшими світовими виробниками якісного обладнання для клінічної лабораторної діагностики та мікробіологічного контролю.

Ми здійснюємо дуже строгий якісний контроль на всіх етапах лабораторного процесу, а саме:

  • на преаналітичного етапі контроль якості забезпечується правильною підготовкою пацієнтів і медичного персоналу до безпосередньої здачі аналізу. Існують певні правила підготовки пацієнта до здачі аналізів, з якими Ви можете ознайомитися в розділі «Підготовка до здачі аналізу». Крім того, на цьому етапі дуже важливим є контроль процесу забору зразка, а також дотримання особливих вимог по його доставці.
  • аналітичний етап включає в себе підготовку біологічного матеріалу до дослідження і саме проведення лабораторного тестування. Висока якість тестування на цьому етапі забезпечується завдяки новим технологіям і все більшої автоматизації процесів.
  • на постаналітіческой етапі наші пацієнти отримують консультацію лікаря по пройденим аналізам та інтерпретацію отриманих результатів. На основі цього приймається рішення про те, чи потрібно робити додаткові або контрольні аналізи.

Все обладнання проходить обов'язкову метрологічну повірку та сервісне обслуговування згідно з планом. А також наша лабораторія регулярно проходить контроль з боку СЕС і др.інспектірующіх органів.

Лабораторія «Сехмет» регулярно бере участь у зовнішньому міжлабораторному контролі якості обласного та державного рівня, в різних програмах міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань (по біохімії, гематології, імунохімії, дослідженню системи гемостазу і кініческой аналізу сечі), проведеної Українським референс-центром клінічної лабораторної діагностики та метрології НДСЛ Охматдит МОЗ України. Достовірність результатів нашої лабораторії 100%.

Ми постійно працюємо над розширенням спектру і поліпшенням якості лабораторних досліджень, підвищенням кваліфікації наших співробітників.