RU
Соціальна допомога

Соціальна допомога

До людей-інвалідів з особливими потребами завітали медики Сум, рекомендували, консультували, призначали лікування. Цей день став найкращім за кілька років для інвалідів і став для їх найкращим подарунком.

У тісняві та не ображені. Сумські медики та спеціалісти медичної лабораторії провели обстеження у стінах міської організації інвалідів Доля. Бажаючих безкоштовно здати аналізи та перевірити своє здоров’я було не мало. Консультували окуліст та невропатолог.

Сергій Виноград, Головний лікар Сумського обласного клінічного психоневрологічного диспансеру: Проконсультувавшись у цих спеціалістів, ми даємо свої рекомендації і направляємо у наш діагностичний центр для більш поглибленого вивчення їх стану здоров’я.

Дуже важлива послуга - можливість здати аналізи крові, такою можливістю скористувалося близько двадцяти інвалідів. А головне: для тих інвалідів, які не змогли прийти, приймали лікарів удома.

Марина Сміянова, лікар медичної лабораторії Сехмет: Ми провели обстеження цих людей, які до нас сьогодні прийшли. У нас є деякі інваліди, яких ми обстежуємо вдома, це лежачі хворі, інваліди першої групи.

Окрім медичної допомоги, була створена не типова для такого заходу святкова атмосфера.

Юлія Отрощенко, керівник інтернет-порталу detki.sumy.ua: Ми прийшли підняти настрій, принесли надувні кулі, солодкі подарунки.

Інваліди від такої не типової уваги до них були здивовані, звісно це їх дуже порадувало.

Жанна Курганова, інвалід: У перше за ці годи до нас така увага з боку медицини, приїхали, зробили аналізи, спокійно, без нервування.

Вдячні та щасливі, інваліди мріють про частіші такі зустрічі.

Наталка Лисенко, Олександр Гордус – регіональне телебачення Сумщини - strc.sumy.ua