RU
Медична лабораторія Сехмет

Медична лабораторія Сехмет

Головна мета роботи лабораторії Сехмет - забезпечення жителів міста і області сучасної і в той же час доступною клінічної лабораторної діагностикою. Адже саме завдяки якісній діагностиці більшість хвороб можна виявити ще на ранніх стадіях, що значно підвищує ефективність лікування та швидкість одужання людини.

Лабораторія «Сехмет» забезпечена найсучаснішим аналітичним обладнанням (біохімічні, гематологічні, автоматичним, імунофлюоресцентний аналізаторами, сучасним гемокоагулометром). Це допомагає значно розширити спектр гематологічних та біохімічних досліджень, проводити визначення  статевих та тиреоїдних  гормонів, онкомаркерів, Кардіомаркери, гепатитів та ТОРЧ-інфекції. Крім цього, наша лабораторія має можливість дослідити систему гемостазу людини і проводити діагностику порушень гемокоагуляції.

Атестаційною комісією МОЗ України лабораторії «Сехмет» видано свідоцтво (№003361 від 18.07.2013р.), терміном дії 5 років, згідно з яким лабораторія має право на виконання вимірювань у сфері охорони здоров'я.

В арсеналі засобів лабораторного контролю є спеціальні контрольні матеріали і різноманітні методи статистичної обробки результатів, які дозволяють оцінити якісний рівень роботи клініко-діагностичної лабораторії. Також «Сехмет» бере участь у програмах міжлабораторного контролю якості.

Все вимірювальне й випробувальне устаткування клініко-діагностичної лабораторії «Сехмет» щорічно проходить метрологічний контроль і підтвердженням цього служать атестати органів Держстандарту. У роботі нашої лабораторії використовуються реагенти, контрольний матеріал і тест-системи відомих світових виробників, які відповідають міжнародним стандартам, умовам GMP і пройшли атестацію МОЗ України.

Звертаємо Вашу увагу на те, що різні лабораторії можуть використовувати різні методи дослідження і одиниці вимірювання. Для того щоб результати досліджень були коректно інтерпретовані, що особливо важливо при повторних аналізах (моніторинг терапії та динамічна оцінка стану пацієнта), необхідно проводити дослідження в одній і тій же лабораторії і одним методом. При дотриманні цього правила, Ви отримаєте максимально точні і правильні результати дослідження. Рідкісні види аналізів проводяться у співпраці з іншими сучасними лабораторіями.

Колектив клініко-діагностичної лабораторії «Сехмет» постійно працює над розширенням та збільшенням спектру досліджень, розвитком і удосконаленням систем лабораторного дослідження наших пацієнтів.

Лабораторія «Сехмет» знаходиться в місті Суми на території наркодиспансеру. Також в м. Ромни та Глухові розташовані повністю укомплектовані сучасним обладнанням відділення нашої лабораторії, де працює лише висококваліфікований персонал.

Ми працюємо для Вас і тому постійно розширюємо список досліджень відповідно Вашим потребам і бажанням.


Оберіть цікавий для Вас розділ: