RU
Виїзд додому

Виїзд додому

Піклуючись про наших клієнтів, ми створили послугу виїзду до пацієнта наших фахівців для забору матеріалу на аналізи. Можливо, у Вас немає часу на похід в лабораторію і стояння в черзі. Або у Вас маленькі діти вдома і немає часу відлучитися. Може Ви або Ваші близькі хворі, і їхати здавати аналізи, просто немає сил і здоров'я.

В такому випадку Ви можете викликати наших лаборантів додому або на роботу.

Всі умови стерильності і правильного забору матеріалу будуть дотримані нашими фахівцями в будь-якому місці, де Вам зручно буде здати аналізи. Стерильні одноразові інструменти, одноразові рукавички і медичний одяг дозволять взяти у Вас аналізи, не завдавши ніякої шкоди здоров'ю.

Особливу увагу при аналізах на виїзді приділяється маленьким пацієнтам, бо це наші самі примхливі пацієнти. Персонал лабораторії «Сехмет» навчений правильному поводженню і специфіці забору матеріалу для аналізу у дітей. Тому, може бути, в домашніх умовах наші лаборанти візьмуть у Вашої дитини аналізи набагато швидше і безболісніше. До того ж, кожному маленькому пацієнтові вручається Грамота за сміливість, ну і, звичайно ж, цукерка.

Виїзд наших фахівців до Вас і уточнити всі деталі Ви зможете за тел. 095-170-14-44 та 79-09-07. Виїзд наших фахівців можливий у будь-який район в межах міста Суми. Оплата здійснюється у день взяття аналізів. У вартість не входить доставка результатів. Результати аналізів Ви зможете забрати в лабораторії «Сехмет», можете замовити доставку результатів нашим кур'єрів, а також отримати результати аналізів в електронному вигляді на пошту. Матеріал, отриманий для аналізів зберігається в нашій лабораторії від 2-х діб до місяця для можливого допризначення аналізів.