RU
Що впливає на результати

Що впливає на результати

Ми неодноразово акцентуємо увагу на тому, що точність і достовірність результатів дослідження безпосередньо залежить від взаємин пацієнта з лікарем і працівниками лабораторії. Видати Вам гарантовано точні результати ми можемо тільки в тому випадку, якщо Ви строго виконає основні вимоги по підготовці до здачі аналізів.

На якість аналізів величезний вплив також надає транспортування і умови зберігання біоматеріалу. Перевага проходження досліджень в лабораторії «Сехмет» полягає в тому, що питаннями забору біоматеріалу, його транспортуванням і зберіганням займаються наші співробітники. Так як матеріал після забору у пацієнта відразу відправляється на додаткову підготовку або на саме дослідження.

Якщо ж до нас у лабораторію доставляється матеріал, який був зібраний за її межами, на якості результату може відбитися недотримання правил забору та транспортування матеріалу. Якщо правила, приписані для певного дослідження, не дотримані, провести якісне дослідження і отримати точні результати неможливо.

До основних причин неможливості проведення якісного дослідження відноситься неправильна кількість зібраного матеріалу для дослідження (для певних видів аналізів необхідний визначений об'єм крові), наявність згустків в матеріалі, гемолізованих сироватка або виражений хілез. Всі ці фактори вказують на необхідність повторного забору матеріалу і дотримання правил і методик, встановлених для кожного окремого дослідження.

Можлива також необхідність перездачі аналізу в разі раптового збою лабораторного обладнання. У лабораторії «Сехмет» таке трапляється вкрай рідко, але все ж поспішаємо Вас заспокоїти і гарантувати Вам в такому випадку повторну здачу аналізів абсолютно безкоштовно. У разі виникнення подібної ситуації, Ви будете проінформовані додатково.

Крім перерахованого вище, спотворювати результат аналізу можуть і зовнішні фактори, яким часто пацієнти не приділяють особливої уваги. Перед кожним дослідженням ми строго обумовлюємо правила підготовки пацієнта до аналізу, дотримуючи які Ви отримаєте точний результат аналізів. Але іноді люди не досить серйозно ставляться до цього і вважають, що це не сильно вплине на результати аналізів. Поспішаємо Вас здивувати, але платність послуг і статусність лабораторії не може скасувати правил підготовки до здачі аналізів. Перед кожним аналізом необхідно строго дотримувати рекомендації по прийому їжі та алкоголю, перед деякими аналізами необхідно виключити куріння і статевий контакт. Є дослідження, які можна проводити тільки після певних процедур або в перервах між прийомами лікарських препаратів. Повірте, це не примха лаборантів, це ті фактори, які найбільше впливають на результати дослідження та можуть їх сильно спотворювати.

Візьмемо, приміром, найпоширеніше правило підготовки до здачі аналізу - «здавати суворо натщесерце». Це правило продиктовано тим, що речовини, що містяться в їжі, можуть перешкодити визначенню маркерів і антитіл в матеріалі. Особливо це важливо при заборі аналізів на гормони. Адже в наш час можлива присутність гормонів у м'ясі, яке ми вживаємо в їжу, а це, як розумієте, дуже сильно змінить результат аналізу.

Або ж Вам лікар призначив аналіз на цукор. Якщо Ви перед здачею аналізів вип'єте маленьку чашечку кави з цукром, точних результатів Ви не отримаєте ніколи, навіть на найсучаснішому обладнанні.

Тому ще раз звертаємо Вашу увагу на необхідність правильного і обміркованого підходу до здачі аналізів. Адже тільки в цьому випадку Ви отримаєте точні, нічим не спотворені результати. Інакше Вам доведеться неодноразово перездавати аналізи і дивуватися отриманому результату.