RU
Отримання результатів

Отримання результатів

Результати аналізу для пацієнта найважливіша частина дослідження. Кожен сподівається отримати точні і обнадійливі аналізи. Адже саме від коректності проведеного дослідження і точності отриманих аналізів залежить здоров'я людини. Достовірні результати аналізів - запорука успішного лікування будь-якого захворювання, тому що саме вони відображають реальну картину внутрішнього стану організму і служать більш точної основою діагностики, ніж зовнішні симптоми хвороби.

В клініко-діагностичній лабораторії «Сехмет» Ви отримаєте максимально точні і достовірні результати аналізів. Це можливо завдяки роботі наших фахівців на сучасному високоточному обладнанні та професійному підходу всього персоналу лабораторії «Сехмет».

Основною метою роботи лабораторії «Сехмет» є надання пацієнтам якісного обслуговування і видачу максимально точних результатів.

Якщо Ви проходите дослідження в нашій лабораторії, то від Вас вимагається суворе дотримання правил підготовки до здачі аналізів, про які Вам обов'язково розкаже наш персонал перед тим, як Ви замовте дослідження. А всі інші етапи дослідження ми беремо на себе і гарантуємо Вам високу якість отриманого результату.

Готові результати аналізів Ви можете отримати вже на наступний день. За додаткову плату Ви можете замовити послугу рядкового виконання аналізів - режим CITO. У цьому випадку Ви отримаєте результати аналізів протягом 2-3-х годин з моменту надходження матеріалу в лабораторію. Якщо Вас цікавить саме ця послуга, більш детальні умови Ви можете уточнити по телефону 099-409-47-49.

Результати аналізів Ви зможете забрати на пунктах забору матеріалу.

Крім цього, Ви при бажанні можете отримати результати дослідження в електронному вигляді на пошту. Для цього при замовленні дослідження, уточніть яким способом Вам зручно отримати результати аналізів.

За додаткову плату ми можемо доставити Ваші результати аналізів кур'єром за вказаною Вами адресою.

Всі аналізи розшифровуються нашими лікарями-клініцистами, тому дізнатися результат проведеного дослідження Ви зможете ще у нас в лабораторії. А для того, щоб отримати медичне обгрунтування отриманих аналізів та пройти при необхідності курс лікування, Вам потрібно буде звернутися до Вашого лікаря.