RU
Пацієнтам

Пацієнтам

Наша клініко-діагностична лабораторія «Сехмет» має широкий спектр досліджень і всі аналізи, наказані Вам лікарем, Ви можете пройти в нашій лабораторії.

У чому для Вас перевага проходження досліджень в нашій лабораторії? Все дуже просто. Наша лабораторія оснащена сучасним потужним обладнанням. Це дозволяє нам отримувати максимально точні і достовірні результати. У нашій лабораторії працюють тільки найкращі фахівці, основне завдання яких видати Вам якісний і розшифрований результат аналізу, щоб на підставі нього Вам змогли поставити вірний діагноз і призначити результативне лікування.

Забір матеріалу та його дослідження проходить у відповідності зі строгими правилами, тому Ви отримаєте правильний результат дослідження з першого разу. Крім цього, ми чітко інформуємо наших пацієнтів, як вони повинні підготуватися до здачі аналізу, щоб не відбулося спотворення результатів. І дотримуючи ці вимоги, нашим пацієнтам не потрібно повторної здачі аналізів, крім випадків, де повторні аналізи потрібні для відстеження динаміки лікування захворювання.

На підтвердження того, що лабораторія «Сехмет» спрямована на роботу з пацієнтами, ми розробили і впровадили «Програму лояльності». У нас є спеціальна соціальна програма, а також вигідні пропозиції для дітей і пенсіонерів. У нашій лабораторії Ви можете здати аналізи в зручний для Вас час, якщо це можливо за умовами правильного забору матеріалу для аналізів. А також отримати результати аналізів зручним для Вас способом. Для пацієнтів, які не мають можливість прийти на здачу аналізів до нас у лабораторію, у нас є послуга, яка передбачає виїзд на будинок для забору матеріалу для дослідження.

Своїм пацієнтам лабораторія «Сехмет» пропонує послугу термінового виконання аналізів та можливість отримати результати протягом 2-3 годин з моменту надходження матеріалу в лабораторію. При цьому дотримуються всі правила проведення дослідження та всі його етапи, тому в точності результату Ви можете бути абсолютно впевнені.

Ми постійно розвиваємося і розширюємо спектр своїх послуг, щоб в нашій лабораторії Ви могли здати будь аналізи, необхідні Вам або Вашому лікарю.


Оберіть цікавий для Вас розділ: