RU
Умови співпраці

Умови співпраці

Клініко-діагностична лабораторія «Сехмет» запрошує до співпраці державні і приватні медичні заклади. Ми маємо велику базу клінічних досліджень, яка постійно поповнюється, відповідно необхідності для пацієнтів. Наша лабораторія оснащена сучасним професійним обладнанням, а реактиви, використовувані в дослідженнях, ми набуваємо тільки у найвідоміших у світі фірм.

Також в нашій лабораторії здійснюється щоденний контроль якості, крім обов'язкового щорічного проходження зовнішнього незалежного контролю якості лабораторних досліджень .

Наша лабораторія постійно розвивається і ми готові впроваджувати нові методики досліджень в рамках співпраці з лікувальними установами.

Пропонуємо формування окремих комплексних панелей досліджень за запитом медичних установ за більш доступною ціною для полегшення роботи з документацією.

Також гарантуємо інформаційну підтримку лікувальним установам по новим методам досліджень та інтерпретації результатів аналізів.

Пропонуємо спільна участь у маркетингових програмах для просування своїх послуг.

Готові співпрацювати з благодійними фондами або бути учасником благодійних акцій, основною темою яких буде здоров'я і медицина.

Також лабораторія «Сехмет» пропонує своїм партнерам безкоштовне (обмінне) розміщення їх реклами на сайті лабораторії.