RU
Послуги

Послуги

Клініко-діагностична лабораторія «Сехмет» вдоло працює для забезпечення населення міста Суми та області якісними та достовірними аналізами. Ми виконуємо практично будь-які дослідження і серед наших послуг представлені біохімічні і клінічні аналізи, інфекційні, гормональні, імунологічні та інші.

Гематологія.

Наша лабораторія проводить гематологічні дослідження. Всі дослідження проводяться на високотехнологічних гематологічних аналізаторах, перевагами яких є:

  • висока продуктивність (понад 50 аналізів за годину);
  • малий об'єм крові для аналізу;
  • оцінка по 18 параметрам;
  • висока точність досліджень (завдяки тому, що ми беремо для підрахунку кілька тисяч клітин від однієї проби);
  • а також надзвичайна економність аналізу.

Клінічна біохімія.

Біохімічні аналізи також виконуються на сучасних біохімічних напівавтоматичних аналізаторах. У цих втілені найсучасніші наукові рішення, включаючи контроль якості. Великий асортимент реагентів дозволяє диференційно оцінювати хімічні параметри функціонування внутрішніх органів, мінерального, ліпідного, вуглеводного обміну та інших патологічних станів.

Імуноферментний аналіз.

Імунологічні дослідження проводяться на мультіпараметріческом автоматичному імунофлюоресцентному аналізаторі міні-VIDAS. Його технологія дозволяє визначати лабораторні параметри з високою чутливістю (яка на кілька порядків перевищує чутливість ІФА) і значно скоротити час проведення аналізу. При виконанні аналізу використовується технологія, яка виключає можливість перекресні контамінації проб, також зведена до мінімуму роль людського фактора. Саме чутливість та точність даних методів має неперевершене значення при лікуванні хворих, яким необхідно проводити корекцію лікування на основі лабораторних показників. Надійність і простота у використанні приладів VIDAS отримали велике визнання у всьому світі.

Завдяки сучасному лабораторному оснащенню і кваліфікованому персоналу, наша лабораторія «Сехмет» пишається високою якістю і точністю результатів усіх аналізів, проведених нашою лабораторією. Ми дотримуємося суворих правил проведення аналізів, що дозволяє нам забезпечити наших пацієнтів якісними результатами. У нашій лабораторії Ви можете швидко здати аналізи і так само швидко отримати їх результати. Завдяки багаторівневому контролю якості в нашій лабораторії і тісній взаємодії з пацієнтами, ми забезпечуємо населення всіма необхідними і точними дослідженнями.

Ми робимо все можливе для того, щоб Ви отримували якісні і достовірні результати. Ви заслуговуєте на якісну лабораторну діагностику світового рівня якості і достовірності, яку проводять не тільки в Києві чи за кордоном, тепер така можливість є і у Вас в клініко-діагностичній лабораторії «Сехмет».


Оберіть цікавий для Вас розділ: