RU
Загальний аналіз, клінічний аналіз <br/> Суми

Загальний аналіз, клінічний аналіз
Суми

Загальні (клінічні) аналізи в м Суми можна здати в будь діагностичної лабораторії, бо це найпоширеніші і досить важливі дослідження, які призначає лікар. Вони можуть багато чого сказати про стан здоров'я людини, і іноді їх буває достатньо для того, щоб точно поставити діагноз.

Лікарі міста Суми клінічний аналіз крові і сечі призначають не тільки тоді, коли вже з'явилися симптоми хвороби. Здавати загальні аналізи вони рекомендують один раз на рік, навіть якщо не спостерігається ніяких симптомів захворювань. Тому що багато хвороб починаються безсимптомно, але вже навіть на ранній стадії клінічний аналіз показує наявність тієї чи іншої проблеми в організмі.

Розшифровують лабораторії міста Суми клінічний аналіз крові за такими основними показниками: кількість еритроцитів і лейкоцитів, швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ) і рівень гемоглобіну. Недостатня кількість еритроцитів говорить про анемії і недостатньому надходженні кисню в організм, а підвищений їх число може свідчити про легеневої недостатності або уроджений порок серця.
Підвищена кількість лейкоцитів вказує на те, що в організмі або йде запальний процес або є інфекція. Підвищена ШОЕ говорить про анемію, наявності запального процесу або можливої злоякісної пухлини. А ось зниження ШОЕ вказує на можливі захворювання крові.

Клінічний аналіз крові особливо рекомендується здавати регулярно людям з хворобами серцево-судинної системи та порушення обміну речовин.

Загальний аналіз сечі також входить в стандартний набір аналізів, необхідний для постановки діагнозу. Пацієнтів із захворюваннями видільної системи лікарі будь лікарні м Суми загальний аналіз сечі змусять робити обов'язково. Адже це найвірніший спосіб побачити відхилення в роботі цієї системи, і не тільки.

У медичних лабораторіях міста Суми клінічний аналіз сечі показує питому вагу, відносну щільність, колір, наявність білка, солей і цукру, а також еритроцитів і лейкоцитів. Також визначається кислотно-лужний баланс. За результатами клінічного аналізу сечі можна судити про роботу всіх складових видільної системи.

Так, присутність білка в результатах аналізу говорить про порушення роботи нирок. На захворювання цукровим діабетом вказує цукор в сечі. Підвищення кількості лейкоцитів свідчить про запальний процес або інфекції в нирках, а присутність еритроцитів говорить про сечокам'яної хвороби.

Літнім людям м Суми загальні аналізи лікарі радять здавати один раз на 3 місяці, щоб вчасно виявити захворювання на цукровий діабет або помітити відхилення в роботі серцево-судинної системи.

Здавши в м Суми загальні аналізи, Ви отримаєте повну, але загальну картину змін в організмі. Більш конкретно про захворювання можна судити після додаткових розгорнутих досліджень.

Здати загальний аналіз крові

Здати клінічний аналіз сечі