RU
Як зберегти чоловіче здоров'я

Як зберегти чоловіче здоров'я

Напевно, всі чули про необхідність регулярно проходити огляди у лікарів, навіть якщо самопочуття відмінне і немає приводів турбуватися. Найчастіше до цього прислухаються тільки жінки, а от чоловіка «загнати» до лікаря на прийом може тільки хвороба. Йти на профілактичний прийом до лікаря чоловіки, чомусь, вважають марною тратою часу. І вони дуже в цьому неправі. Багато хвороб, особливо сучасні, можуть протікати абсолютно безсимптомно, тому часто хвороба діагностується вже на стадії неможливості її лікування або вимагає для лікування дуже багато зусиль і коштів.

Для того щоб якомога раніше виявити яке-небудь захворювання і почати своєчасне лікування, чоловікам необхідно щорічно здавати деякі аналізи і проходити обов'язковий огляд у кількох лікарів.

Перше, що необхідно - це здати загальний аналіз крові та аналіз крові на цукор. Кров для цих аналізів береться з пальця і тому процедура абсолютно безболісна.
Загальний аналіз крові покаже Ваш рівень гемоглобіну, швидкість осідання еритроцитів і рівень лейкоцитів. За допомогою цього лікар зможе визначити чи є у Вас в організмі небудь захворювання крові, запальні процеси або інфекції. Аналіз крові на цукор покаже рівень глюкози в крові. Збільшення глюкози в крові говорить про захворювання на цукровий діабет і чим раніше це діагностується, тим простіше буде лікування.

Загальний аналіз сечі дозволяє визначити функціональний стан сечостатевої системи. За основними показниками, використовуваним в цьому аналізі можна судити про роботу не тільки видільної системи, а й інших органів.

Обов'язково потрібно робити кардіограму, яка розповість про те, як працює серце. Якщо кардіограма покаже якісь відхилення в роботі серця, тоді будуть потрібні ще додаткові аналізи.

Щорічно обов'язково проходити флюорографію, яка допомагає виявити туберкульоз, пухлини та інші патології органів дихання. Зараз, коли число людей, хворих на туберкульоз, збільшується, робити флюорографію регулярно дуже необхідно.

УЗД щитовидної залози особливо актуально для регіонів з йододефіцитом, де дуже часто зустрічаються випадки захворювання щитовидки. Але і для людей, які не страждають від дефіциту йоду в організмі, пройти обстеження щитовидної залози один раз на рік буде абсолютно не зайвим.

Відвідуйте хоча б раз на рік окуліста, особливо якщо у Вас вже не стовідсотковий зір. Відвідування окуліста допоможе не тільки підібрати окуляри, але і виявити можливий розвиток глаукоми і катаракти.

Ну і обов'язково чоловікам слід відвідувати уролога, який допоможе вчасно виявити наявність дисфункцій або запальних процесів статевих органів.

Це саме мінімальне, що чоловіки можуть зробити для підтримки свого здоров'я. Будь профілактичний прийом - це набагато швидше і вигідніше, ніж лікування уколами і таблетками.

Здати планові аналізи для чоловіків