RU
Як правильно здавати аналіз крові на цукор <br/> Суми

Як правильно здавати аналіз крові на цукор
Суми

З кожним роком кількість людей, хворих на цукровий діабет, стрімко збільшується, і Суми в цьому не виняток. Ще недавно, в клінічних лабораторіях міста Суми, аналіз крові на цукор здавали в основному люди похилого віку. А зараз діагноз «цукровий діабет» дуже часто ставлять навіть 16-ти річним підліткам. Якщо є хоч якісь симптоми, що вказують на наявність діабету, необхідно негайно звернутися за допомогою до лікаря. Але навіть якщо Ви абсолютно здорові, аналіз крові на цукор необхідно періодично здавати, так як краще діагностувати захворювання на ранній стадії.

У кожній клінічній лабораторії міста Суми аналіз крові на цукор Ви можете здати завжди, дотримуючись при цьому необхідні правила підготовки. Навіть якщо Ви регулярно перевіряєте кров на цукор, але вирішили здати аналізи у новій лабораторії в м Суми, обов'язково уточніть, як за правилами саме цієї медичної установи Вам підготуватися до дослідження, щоб отримати точний результат.

Останній прийом їжі перед забором крові повинен бути за 12 годин, а все інше час можна пити тільки чисту воду. За добу до аналізу не можна вживати алкоголь. Також не рекомендується вранці перед здачею аналізу чистити зуби або жувати жуйку, так як навіть невеликі дози цукру, що містяться в них, можуть вплинути на результат дослідження. Кров для аналізу на цукор, як правило, беруть з пальця, але іноді використовують і венозну кров.

Лабораторії г Суми аналіз крові на цукор проводять різними методами, тому й показники норми можуть незначно відрізнятися. За нормами, рівень цукру в крові у дорослої людини повинен перебувати в межах 3,88-6,38 ммоль / л, у новонароджених цей показник значно менше і становить 2,78-4,44 ммоль / л.

Як правило, підвищення рівня глюкози в крові говорить про захворювання на цукровий діабет. Але, збільшення рівня цукру може бути викликане перенапруженням, вживанням їжі перед аналізом, прийомом деяких ліків, а також захворюванням підшлункової, щитовидної залози, надниркових залоз або гіпофіза.

Здати аналіз крові на цукор