RU
Медична лабораторія в Сумах

Медична лабораторія в Сумах

«Сехмет» - медична лабораторія в м Суми, основне завдання якої забезпечення якісними дослідженнями мешканців міста та області. Наша лабораторія оснащена самим устаткуванням, серед якого біохімічні, гематологічні та імунофлюоресцентні аналізатори, Гемокоагулометр та інше сучасне обладнання. Завдяки професійному оснащенню лабораторії в м Суми, ми можемо запропонувати широкий спектр досліджень, який забезпечує потреби сучасної медицини.

Завдяки грамотному управлінню лабораторією та професіоналізму персоналу наша медична лабораторія в м Суми надає принципово нові якісні послуги. Стрімкий розвиток медицини в Україні, а також поява все нових захворювань вимагає того, щоб медична лабораторія Суми постійно вдосконалювалася. І завдяки навчанню та атестації персоналу ми безперервно освоюємо нові методи дослідження та нове обладнання, доступне на сьогоднішній день.

Дуже важливим моментом в роботі будь клініко-діагностичної лабораторії є контроль якості. У нашій лабораторії в м Суми присутній зовнішній і внутрішній контроль якості, що дозволяє уникнути збоїв у роботі лабораторії та забезпечувати населення самими достовірними аналізами. Сучасне автоматизоване обладнання лабораторії має високу точність і чутливість, що дозволяє коректно виконувати навіть найскладніші лабораторні аналізи.

Наша медична лабораторія в м Суми має соціальну спрямованість, що підтверджується в успішній реалізації програм, спрямованих на найбільш незахищені версти населення. Також ми активно співпрацюємо з лікувальними установами, надаючи їм швидкі і вірні результати аналізів, які дуже важливі в правильній постановці діагнозу пацієнтам.

Запрошуємо Вас скористатися послугами, які надає наша медична лабораторія в м Суми.

Здати аналізи у медичній лабораторії