RU
Мазок на флору в місті Суми

Мазок на флору в місті Суми

Мазок на флору в м Суми - найдоступніше дослідження в області гінекології та урології. Мазок на флору береться з піхви і шийки матки у жінок, а також з сечовипускального каналу у жінок і у чоловіків.

Здавши в лабораторії міста Суми аналіз мазка на флору, можна визначити стан мікрофлори в сечостатевих шляхах. Також це дослідження дозволяє виявити запальний процес і визначити причину його виникнення. У чоловіків мазок може вказати на наявність простатиту. Мазок на мікрофлору визначає наявність захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), таких як гонорея, трихомоніаз, кандидоз, хламідіоз та інші захворювання.

Забір матеріалу для аналізу проводиться за допомогою одноразового шпателя. Процедура взяття мазка безболісна і може супроводжуватися лише невеликим почуттям дискомфорту. Після того, як зішкріб узятий, його наносять на предметне скло і фіксують. Далі зразок забарвлюється і вивчається під мікроскопом.

У лабораторіях міста Суми аналіз мазка на флору оцінюють за такими показниками: плоский епітелій, лейкоцити, грам-позитивні палички, слиз, а також наявність хвороботворних мікроорганізмів, таких як трихомонада, кандида та інші.

Нормальна кількість епітелію у жінок залежить від менструального циклу, а велика кількість епітелію вказує на наявність запального процесу. У чоловіків велика кількість клітин епітелію без підвищення кількості лейкоцитів говорить про хронічному уретриті.

Підвищена кількість лейкоцитів у мазку, як у чоловіків, так і у жінок, свідчить про наявність запалення. У нормі в мазку на флору повинно міститися невелика кількість слизу. Грам-позитивні палички у жінок при нормальній мікрофлорі піхви присутні у великій кількості. Зниження цих паличок може говорити про наявність бактерій.

У кожній лабораторії міста Суми мазок на флору можна здати як чоловікам, так і жінкам. Чоловікам перед аналізом рекомендується за три дні до дослідження не застосовувати антисептики і протигрибкові препарати. Пару годин до аналізу утримуватися від сечовипускання. Якщо пацієнт приймав антибактеріальні препарати, то мазок необхідно брати тільки через 2 тижні після закінчення прийому ліків.

Жінкам перед здачею аналізів не застосовувати вагінальні препарати і за кілька днів до аналізу не спринцеваться. Також за кілька днів до аналізу мазка на флору виключити статевий контакт. Здавати мазок жінкам рекомендується на 4-5 днів менструального циклу.

Здати аналіз мазка на флору