RU
Суми Клінічний аналіз крові-важливий метод діагностики

Суми Клінічний аналіз крові-важливий метод діагностики

Для кожного жителя міста Суми клінічний аналіз крові здати - це звична справа. З самого народження і до старості ми здаємо цей аналіз, коли хворіємо, видужуємо і коли проходимо щорічний огляд у лікаря. При будь-якому обстеженні мінімальне, що Ви повинні будете зробити - це здати аналізи у медичній лабораторії. У кожній поліклініці, лікарні та клінічної лабораторії міста Суми клінічний аналіз крові можна здати без проблем. Це саме нескладне, але в теж час дуже інформативне лабораторне дослідження, за допомогою якого можна оцінити загальний стан організму, виявити запальні процеси, алергії або захворювання самої крові.

У здорової людини всі показники крові знаходяться в певних межах. Для кожного віку і статі існують свої норми рівня гемоглобіну, ШОЕ, кількості формених елементів крові і відхилення від цих норм говорить про присутність якого-небудь захворювання. Клінічний аналіз крові показує, чи в нормі знаходяться ці показники у пацієнта.

На вимогу лікаря в лабораторії г Суми клінічний аналіз крові можуть зробити скорочений, в якому досліджуються такі показники, як рівень гемоглобіну, кількість лейкоцитів і швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ). А також розгорнутий клінічний аналіз крові, який містить ще й інформацію про еритроцитах, тромбоцитах, гематокриті і процентному вмісті різних типів лейкоцитів.

Що стосується правил здачі клінічного аналізу крові в м Суми, то особлива підготовка тут не потрібно. Забір крові проводять вранці, натщесерце, або через кілька годин після їжі. Як правило, кров для дослідження беруть за допомогою одноразового скарифікатора з безіменного пальця руки, іноді з вени. Сучасне аналітичне обладнання, яким оснащені лабораторії м Суми, клінічний аналіз крові виконують максимально швидко і максимально точно.

Здати клінічний аналіз крові