RU
Клінічна лабораторія Суми <br/> Як здати кров на біохімію

Клінічна лабораторія Суми
Як здати кров на біохімію

Клінічна лабораторія м Суми щодня виконує велику кількість аналізів на біохімію. Біохімічні тести дозволяють точно і безпомилково визначити захворювання пацієнта, тому при постановці діагнозу лікар обов'язково дає направлення на це дослідження. У процесі лікування аналізи також необхідно здавати для відстеження динаміки лікування і можливого його коректування.

Розшифровку аналізів роблять в клінічній лабораторії м Суми і за їх результатами можна оцінити обмін речовин пацієнта, виявити дисфункції в роботі печінки, підшлункової залози і нирок. Також аналізи дозволяють виявити різного роду гінекологічні, кардіологічні та інші проблеми в організмі. Водно-сольовий і мінеральний обмін теж можна оцінити за допомогою біохімічних аналізів.

Правила здачі аналізів в клінічній лабораторії м Суми

Для біохімічних досліджень, як і для інших, потрібно обов'язково дотримуватися правил підготовки до забору матеріалу. І ці правила кожна клінічна лабораторія м Суми повинна обов'язково обумовлювати з пацієнтом. Це необхідно для того, щоб отримати максимально точні результати. Якщо ж пацієнт не правильно підготується до даного дослідження - показники будуть завищені або занижені і загальна картина буде дуже сильно спотворена.

Перед здачею аналізів на біохімію необхідно за 12 годин перед забором крові утриматися від їжі і пити тільки чисту воду. За кілька днів до аналізу утриматися від смаженої їжі та алкоголю. На результати навіть впливає положення тіла, в якому знаходиться людина, тому півгодини перед забором крові краще провести сидячи або лежачи.

У місті Суми клінічні лабораторії оснащені сучасним потужним обладнанням, тому результати аналізів завжди максимально достовірні і отримати їх можна через годину з моменту здачі крові.

Здати кров на біохімію