RU
Цукровий діабет у дітей

Цукровий діабет у дітей

Цукровий діабет завжди вважався хворобою літніх або дуже повних людей. Останнім часом діабет дуже сильно помолодшав і зараз все більше зустрічається випадків захворювання діабетом не тільки в підлітковому віці, але й у дітей. Це захворювання, яке супроводжується значним збільшенням глюкози в крові, з якою не справляється організм. Тому аналіз крові на цукор максимально точно визначає, чи хвора людина. Діабет буває двох типів. Діабет I типу або інсулінозалежний частіше зустрічається у молодих людей. А ось діабет II типу зустрічається у людей старше 40 років і називається інсулінонезалежний, так організм перестає реагувати на інсулін належним чином.

Більшість батьків навіть не замислюються про те, що їх дитина може захворіти діабетом. Про це дізнаються тільки тоді, коли здають аналіз крові на цукор і в крові спостерігається його підвищений вміст. Але цьому зазвичай передують та інші симптоми, на які не завжди батьки звертають увагу.

До симптомів діабету відноситься підвищена стомлюваність, апатичний стан, сильне підвищення апетиту поряд з втратою ваги або навпаки втрата апетиту. Також особливу увагу слід звернути на постійну спрагу і часте сечовипускання. Поява навіть одного з перерахованих симптомів повинно насторожити батьків і необхідно відразу вести дитину до лікаря, щоб перевірити рівень глюкози в крові.

Норма цукру в крові повинна становити натщесерце 3,3-5,5 ммоль / л, а після їжі підніматися не вище 7,8 ммоль / л.

Якщо аналіз показав, що ці пороги перевищені - мова вже йде про цукровому діабеті. Коли допустимий поріг концентрації глюкози в крові вже перевищує 10 ммоль / л, тоді і в сечі з'являється цукор.

Здати аналіз крові на цукор можна в будь-якій лабораторії, для чого буде потрібно тільки правильно підготуватися до дослідження, щоб отримати точні результати.

Здати аналізи на цукор