RU
Біохімічний аналіз крові Суми

Біохімічний аналіз крові Суми

Біохімічний аналіз крові - це дослідження, яке допомагає визначити правильність роботи всіх органів і систем органів людського організму. Даний аналіз на відміну від клінічного дослідження крові дозволяє більш глибоко зрозуміти процеси, що проходять в організмі. На біохімічний аналіз крові в м Суми лікарі дають направлення, якщо необхідно відстежити динаміку захворювання, а також для визначення вогнища і можливих причин захворювання, грунтуючись на основних параметрах даного дослідження. Дуже часто лікар дає направлення на біохімічний аналіз крові, якщо немає можливості ос слів пацієнта і симптомів поставити точний діагноз і призначити лікування.

У лабораторіях м. Суми біохімічний аналіз крові необхідно проводити з урахуванням певних правил. Так, забір крові проводиться з вени, причому строго натщесерце. Останній прийом їжі має бути за 6-12 годин до моменту забору матеріалу, з рідини можна пити тільки воду. Це є необхідними умовами для отримання точного результату аналізу. Оскільки їжа і її складові роблять значний вплив на внутрішні показники організму, дотримуватися правил підготовки до аналізу на біохімію крові слід дуже ретельно. Інакше в іншому випадку результати можуть бути перекручені, що негативно відіб'ється на постановці діагнозу та лікуванні.

Існує близько 10 параметрів, які враховуються в біохімічному аналізі крові. Також для цих параметрів існує певна норма. Саме зіставлення отриманих результатів з цією нормою і дозволяє побачити відхилення від показників і на основі цього зробити висновки про наявний захворюванні і його стадії.

Біохімічний аналіз крові в м Суми Ви можете зробити в лабораторії «Сехмет». Фахівці нашої лабораторії проведуть якісне дослідження і дадуть Вам точну розшифровку отриманих результатів. Розшифровка результатів біохімії крові досить складний і відповідальний процес, тому що на основі цієї розшифровки робляться висновки про можливі захворювання. Однак, розшифровку та інтерпретацію результатів даного аналізу Вам може дати тільки лікар і тільки він може поставити діагноз і призначити Вам лікування.

Здати біохімічний аналіз крові