RU
Аналізи: швидко, точно і без проблем!

Аналізи: швидко, точно і без проблем!

Сучасна медицина не може обійтися без різноманітних досліджень, які допомагають лікареві діагностувати захворювання, призначити лікування і контролювати його ефективність.

Часом тільки аналізи допомагають розібратися в самих складних і заплутаних медичних випадках - а тому вони повинні бути в першу чергу високоточними.

Але ні для кого не секрет, як складно буває часом здати навіть елементарний клінічний аналіз крові, який робить лабораторія будь поліклініки.

Обов'язкова покупка скарифікатора, а часом і упаковки вати, чергу, минути яку намагається кожен, хто має хоча б далеке знайомство з персоналом медзакладу, роздратовані і часто не особливо ввічливі медсестри, перспектива не встигнути здати аналіз у встановлений до закриття кабінету час - все це, особливо в періоди епідемії, стає цілим випробуванням навіть для здорової людини, не кажучи вже про хворого. Та й точність отриманих результатів нерідко викликає сумніви. Що вже говорити про більш складні аналізах, які лабораторії державних медустанов не роблять взагалі? Кілька разів зіткнувшись з проблемами в цій сфері, мимоволі приходиш до висновку - потрібно вибрати хорошу приватну лабораторію, яка робила б аналізи якісно, точно і не дуже дорого, і постійно користуватися її послугами.

А вибір в даному випадку простий - з 2009 року в Сумах працює клініко-діагностична лабораторія «СЕХМЕТ», співробітники якої впевнені: головне в їхній роботі - це якість! Саме для цього лабораторія набуває устаткування, відповідне всім сучасним вимогам в лабораторній діагностиці, з Німеччини та Франції, німецькі реактиви, а також бере участь у Всеукраїнській Програмі контролю якості, проведеної Українським Референс-центром НДСЛ «ОХМАТДИТ». Важливо і те, що жителям області не обов'язково здавати аналізи саме в Сумах - пункти прийому біоматеріалу лабораторії «СЕХМЕТ» є також у Глухові, Недригайлові та Ромнах.

Спектр аналізів і досліджень - вражає

Медична лабораторія «СЕХМЕТ» робить всі види аналізів - весь спектр загальноклінічних досліджень, гематологічні, біохімічні дослідження, дослідження системи гемостазу, аналізи на гормони і онкомаркери, визначення збудників інфекційних захворювань, бактеріологічні дослідження. І цей список постійно розширюється - наприклад, лабораторія робить аналіз на глікозильований гемоглобін, за допомогою якого можна не тільки визначити стадію цукрового діабету, але і коригувати призначувані дози інсуліну. Розгорнутий аналіз ліпідограмми, коагулограма з обчисленням МНО дозволяє доктору судити про правильній дозі антикоагулянтів, що дуже важливо для багатьох хворих з судинно-серцевої патологією. Бюджетні лабораторії не проводять таких досліджень.

Тільки у цієї лабораторії є єдиний в області іммунофлюоресцентний автоматичний аналізатор французького виробництва - закрита система, де людський фактор зведений до мінімуму. І вже наступного дня можна отримати результати по гормонам щитовидної залози, гормонів репродуктивної системи, онкомаркери яєчників, молочної залози, ПСА та ін Зараз лабораторія пропонує ряд мікробіологічних досліджень: посіви мікрофлори на актуальні у наш час дисбактеріоз, статеві інфекції тощо

Результати більшості аналізів видаються на наступний день, в термінових випадках - через кілька годин, адже «СЕХМЕТ» проводить дослідження в Сумах, а не відправляє зібраний матеріал в інші області.

І хоча якісні високоточні аналізи, для яких використовуються іноземні реактиви, спеціальні ємності для збору біоматеріалів, поживні середовища тощо, не можуть бути дешевими, позиція лабораторії «СЕХМЕТ» у фінансовому питанні залишається незмінною: все якісне має бути доступним, особливо якщо це стосується здоров'я.

Знижки та особливий підхід

У «Сехмет» не тільки цілком доступні ціни на аналізи, а й різноманітні програми лояльності до постійних клієнтів.

Наприклад, діти до 14 років та пенсіонери користуються 5% знижкою на всі види досліджень, а до 8 Березня клініко-діагностична лабораторія «СЕХМЕТ» приготувала сюрприз для жінок - 5%-ву знижку на дорогі види досліджень (гормони, онкомаркери, інфекційні захворювання тощо) у період з 25 лютого по 15 березня. Не пропустіть можливість зустріти свято не тільки красивими, але і здоровими!

Особливу категорію серед пацієнтів «Сехмет» складають діти - адже малюки вимагають набагато більше уваги і турботи, і співробітники лабораторії роблять все, щоб забір крові та біоматеріалів не став для них стресом. Допомагає заспокоїтися і розслабитися маленьким пацієнтам безстрокова акція «Кожній дитинці - по цукерці!», А найближчими днями вони почнуть отримувати ще й барвисті грамоти за сміливість. Все це разом з високою кваліфікацією медсестер дозволяє проводити забір аналізів навіть у новонароджених, перетворює неприємну болючу процедуру на справжнє свято для маленьких відвідувачів.

Викликаємо лаборанта на дім!

Ще один величезний плюс - можливість виїзду лаборанта на дім. Адже частина пацієнтів, гостро потребують проведення досліджень, фізично не може відвідати поліклініку. Це і паралізовані, і просто лежачі хворі, дуже старі люди, яким вкрай важко пересуватися, - а також ті, хто хоче уникнути можливого додаткового зараження в поліклініці або просто зайнятий будинку. Для всіх цих людей послуга «виїзд додому» - справжній порятунок, тим більше що при необхідності на будинок можна отримати і результати аналізів.

Газета "Ваш шанс", Руслана Рябініна

Здати аналізи