RU
Аналіз на чоловічі статеві гормони

Аналіз на чоловічі статеві гормони

Чоловічі статеві гормони або андрогени продукуються чоловічими статевими залозами, а також у корі надниркових залоз. Чоловічі статеві гормони впливають на утворення вторинних статевих ознак, а також регулюють роботу чоловічих статевих органів. Чоловічі статеві гормони присутні також в жіночому організмі і синтезуються наднирковими і яєчниками.

Аналіз на чоловічі статеві гормони в м Суми найчастіше включає в себе найчастіше аналіз тестостерону (загальний і вільний).

Тестостерон - головний андрогенний гормон, притаманний жіночому і чоловічому організму. У жіночому організмі тестостерон виробляється в невеликій кількості і відповідає за правильний розвиток фолікулів, а також впливає на сексуальний потяг і поведінка жінки. У чоловіків тестостерон відповідає за нормальне формування скелета і м'язової маси, сперматогенез і багато іншого.

Жінкам міста Суми аналіз на чоловічі статеві гормони призначають у разі виявлення полікістозу яєчників, міоми матки, аменореї, змін молочної залози, а також за наявності інших патологій. У більшості випадків надлишок або нестача тестостерону в жіночому організмі і провокує дані патології.

У чоловіків аналіз тестостерону рекомендують робити при простатиті, порушенні потенції, а також при регулярних і сильних фізичних навантаженнях.

У лабораторії «Сехмет» міста Суми аналіз на чоловічі статеві гормони слід здавати натще (останній прийом їжі за 12 годин до здачі аналізу). Також за добу до проходження дослідження необхідно виключити фізичні навантаження, алкоголь і куріння. Жінкам аналіз на рівень тестостерону можна здавати тільки на 8-10 дні менструального циклу, що дозволить отримати точні результати дослідження.

Результати аналізу на чоловічі статеві гормони в м Суми порівнюються з існуючими нормами, враховуючи вік і стать пацієнта і на підставі цього вже робиться висновок про надлишок або нестачу чоловічих статевих гормонів і призначається відповідна терапія.

Здати аналіз на чоловічі статеві гормони