RU
Аналіз на бакпосев

Аналіз на бакпосев

Аналіз на бакпосев (бактеріологічний посів) - це дослідження дає можливість визначити наявність і тип мікроорганізмів, що провокують захворювання, а також підібрати ефективне лікування. За допомогою аналізу на бакпосев в Суми можна виявити багато захворювань в гінекології, урології, дерматології, венерології та ін

Суть даного дослідження полягає в тому, що зібраний для аналізу біологічний матеріал, ймовірно містить патогенні збудники, поміщають в сприятливу для мікроорганізмів середовище і задають певний температурний режим. У таких умовах мікроорганізми починають активно розмножуватися, і саме це служить результатом даного аналізу. Якщо зростання мікроорганізмів у зразку дослідження присутній, то це говорить про позитивний результат аналізу на бакпосев в м. Суми. Далі необхідно з'ясувати чутливість виявлених мікроорганізмів до різних антибіотиків, щоб призначити правильне антибактеріальне лікування.

Для дослідження на бактеріологічний посів може використовуватися матеріал з будь-якої ділянки тіла людини. Це може бути харкотиння, сеча, кров, кал, патологічні рідини, виділення з ран та інші матеріали, що забираються з місць запалення.

Аналіз сечі на бакпосев у м. Суми найбільш поширене дослідження, тому що володіє особливою чутливістю і специфічністю, а також дозволяє отримати точні результати. Для дослідження на бакпосев сечі необхідна ранкова порція сечі, зібрана обов'язково в стерильну ємність. Паркан сечі проводиться після туалету зовнішніх статевих органів. Доставити зразок для дослідження необхідно в лабораторію протягом 2 годин при температурі +20 ° С, а при температурі +8 ° С протягом 5-6 годин.

Серед недоліків аналізу на бакпосев сечі виділяють відносну тривалість дослідження (для отримання точного результату необхідно кілька днів) і необхідність дуже якісного забору матеріалу, щоб не відбулося спотворення результатів.

Здати аналіз сечі на бакпосев в м. Суми можна в лабораторії «Сехмет», яка гарантує Вам високу точність і достовірність результатів аналізів.

Здати аналіз на бакпосев