RU
Аналіз крові на торч інфекції

Аналіз крові на торч інфекції

Аналіз торч інфекції в Суми ще кілька десятків років тому жінкам не був відомий. Зараз же кожна жінка, яка вирішила народити дитину, зобов'язана здати цей аналіз .

Торч (TORCH)-інфекції - це абревіатура комплексу аналізів, яка розшифровується наступним чином: Т - токсоплазмоз, О (other) - включає такі інфекції, як мікоплазмоз, хламідіоз та інші, R - краснуха, С - цитомегаловірус, Н-вірус герпесу. У ході лабораторних досліджень було встановлено негативний вплив цих інфекцій на плід, у разі зараження ними материнського організму.

Гінекологи міста Суми аналіз крові на торч інфекції рекомендують здавати до моменту зачаття дитини, щоб захиститися від зараження цими вірусами. Однак, якщо до настання вагітності, аналізи на торч інфекції не зроблені, то краще зробити їх якомога швидше. Ніж на пізніх термінах вагітності відбулося зараження одним з цих вірусів, тим більше вірогідність того, що плід через кров отримає цей вірус, а це в свою чергу помітно відіб'ється на його розвитку. Часто при недотриманні рекомендацій лікарів міста Суми аналізи торч інфекції ігноруються майбутніми матерями, що в підсумку призводить до вимушених абортів, викиднів або народження дитини з сильними відхиленнями.

Правильне проведення досліджень на торч інфекції вимагає наявність спеціального і реактивів, тому не кожна лабораторія може проводити такі аналізи. Сучасне обладнання лабораторії «Сехмет» міста Суми аналіз крові на торч інфекції дозволяє виконувати методом імуноферментного аналізу (ІФА). Метод ІФА має високу специфічність і чутливістю, що дозволяє отримувати максимально достовірні результати досліджень.

Суть дослідження крові на торч інфекції полягає у виявленні в крові антитіл до даних захворювань. У ході дослідження в крові можуть бути присутніми антитіла класу М і G. Кожна лабораторія має свої норми, за якими визначається результат.

Якщо в крові виявлені лише антитіла класу G, це означає, що захворювання було давно і вже в організмі є імунітет.

Якщо ж присутні антитіла G і М класу - це говорить про те, що захворювання було недавно (1-6 місяців тому) і зараз вагітність краще відкласти.

Наявність в крові антитіл класу М говорить про гостру фазу захворювання, що протікає в організмі, навіть без явних симптомів.

Якщо ж у зразку не виявлено антитіла до даного збудника, це означає, що імунітету до даної хвороби немає і під час вагітності необхідно ретельно берегтися у запобігання зараження цими вірусами.

Здати аналіз крові на ТОРЧ інфекції