RU
Аналіз печінкові проби

Аналіз печінкові проби

Аналіз крові на печінкові проби в м Суми - це складне біохімічне дослідження, що дозволяє оцінити стан печінки. В організмі людини печінка відіграє дуже важливу роль, беручи активну участь в роботі травної системи і регулюванню обміну речовин. Неправильна робота печінки провокує безліч захворювань травної системи і серцево-судинної системи.

У місті Суми аналіз печінкові проби включає в себе багато показників, але підставі яких можна визначити функціональні особливості роботи печінки. При аналізі крові на печінкові проби, перш за все, визначається рівень білірубіну в крові. Крім цього досліджуються ферменти печінки, загальний білок та інші показники.

Лабораторія «Сехмет» у місті Суми аналіз крові на печінкові проби проводить за такими основними показниками, як загальний і прямий білірубін, загальний білок, ГТТ (гамма-глутамілтрансферази), АЛТ (аланінамінотрансфераза), АСТ (аспартатамінотрансфераза) і ЛФ (лужна фосфатаза).

Аналіз на печінкові проби призначається для визначення стану печінки і для діагностики деяких захворювань. При прийомі деяких ліків, для відстеження їх впливу на печінку, також призначають даний аналіз, оскільки речовини, що містяться в лікарських препаратах, роблять значний вплив на печінку. Звичайно, на підставі тільки печінкових проб поставити точний діагноз не можливо, але це аналіз дозволяє побачити відхилення в роботі і призначити додаткові дослідження.

Підготовка до аналізу на печінкові проби

За 2 дні до здачі аналізу необхідно утриматися від фізичних навантажень і стресу. Припинити вживання алкоголю і за кілька годин до аналізу утриматися від куріння. Також за кілька днів до аналізу обмежити вживання жирної і гострої їжі. Здавати кров на печінкові проби рекомендується натщесерце, тому перед здачею аналізів можна пити тільки воду. Якщо Ви приймаєте які-небудь ліки, то обов'язково скажіть про це лаборантам, щоб отримати максимально достовірні результати. У лабораторії «Сехмет» міста Суми аналіз печінкові проби проводиться на сучасному обладнанні, і вже наступного дня Ви зможете отримати результати.

Здати аналіз на печінкові проби