RU
Аналіз крові на онкомаркери в м Суми

Аналіз крові на онкомаркери в м Суми

У всьому світі і не виняток місто Суми аналіз на онкомаркери необхідний для виявлення в організмі людини пухлини. Онкомаркери - це речовини білкової природи, які виробляють клітини пухлини, і які виявляються в крові та сечі людей, хворих на рак. У здорових людей онкомаркери присутні теж, однак, в дуже маленькій кількості.

Аналіз крові на онкомаркери в м Суми дозволяє діагностувати рак на будь-якому його етапі і чим раніше пацієнт здасть цей аналіз, тим більше шансів на повне одужання. Для кожного пухлинного захворювання характерні свої онкомаркери і виявлення цих специфічних білків і допомагає діагностувати захворювання.

Крім того аналіз на онкомаркери допомагає розпізнати хворобу ще в «нульовій стадії», простежити за ефективністю лікування пухлини, а також відстежувати появу можливих рецидивів після одужання.

Слід звернути увагу пацієнтів, що здають в місті Суми аналіз на онкомаркери, на той факт, що збільшення в крові онкомаркерів ще не говорить про точний наявності онкологічного захворювання. Іноді кількість онкомаркерів підвищується, якщо в організмі людини є кіста або доброякісне захворювання, недавня застуда або інші запальні процеси. Цей аналіз може дати точні результати тільки в сукупності з іншими, підтверджуючими діагноз, аналізами.

За рекомендаціями лікарів-онкологів міста Суми аналіз крові на онкомаркери слід обов'язково здавати чоловікам після 35 років і жінкам після 40 років, коли підвищується ризик виникнення деяких онкологічних захворювань.

Здати аналіз на онкомаркери в м Суми можна в лабораторії «Сехмет». Аналіз варто здавати вранці натщесерце. За кілька днів до аналізу рекомендується повністю відмовитися від вживання алкоголю. Забір крові для аналізу на онкомаркери здійснюється з вени. Результати аналізів залежно від методу дослідження будуть готові протягом 1-3 днів з моменту забору крові.

Здати аналіз крові на онкомаркери