RU
Аналіз крові на холестерин в м Суми

Аналіз крові на холестерин в м Суми

Останнім часом тема небезпеки холестерину обговорюється повсюдно і не виняток жителі міста Суми Ліпідний профіль крові допомагає визначити можливі відхилення в жировому обміні організму, а також показати рівень найважливішого ліпіду крові - холестерину.

Аналіз на холестерин в м Суми частіше призначають людям старшого віку, оскільки з віком рівень холестерину зростає і якщо його не контролювати, можливо, розвиток різних хвороб.

При захворюваннях серця, атеросклерозі, а також після інфаркту, лікарі міста Суми ліпідний профіль крові досліджують з особливою ретельністю. Також порушення ліпідного обміну призводить ожиріння - розвитку захворювання, яким з кожним роком хворіє все більше людей в нашій країні.

Ліпідний профіль крові складається з декількох показників, а саме холестерин, ліпопротеїни високої щільності, ліпопротеїни низької щільності і тригліцериди. Саме ці параметри визначають ліпідний обмін організму людини і вказують на наявність можливих його відхилень.

Якщо Ви здали аналіз крові на холестерин в м Суми та отримай результати, які не збігаються з «ідеальними» не варто засмучуватися. Дуже часто високий чи низький показник холестерину ще сам по собі ще ні про що не говорить. Тільки проаналізувавши весь результат дослідження, лікар скаже, чи варто Вам турбуватися про своє здоров'я. І якщо причина для занепокоєння все ж знайдеться, то своєчасне лікування допоможе Вам привести організм в норму.

Вчасно здані мешканцями міста Суми аналізи на холестерин, дозволили багатьом з них за допомогою заходів профілактики та зміни раціону харчування захиститися від атеросклерозу.

У нашій лабораторії в м Суми аналіз крові на холестерин ми рекомендуємо пацієнтам здавати суворо натщесерце. Останній прийом їжі не пізніше, ніж за 12 годин до дослідження, а за годину необхідно відмовитися від куріння. Для аналізу на холестерин кров зазвичай береться з вени, а результати аналізів Ви зможете отримати вже наступного дня.

Здати аналіз крові на холестерин