RU
Аналіз крові на гормони в Сумах

Аналіз крові на гормони в Сумах

Аналіз крові на гормони

Аналіз крові на гормони в м Суми призначають і дорослим, і дітям. Гормони грають велику роль в організмі людини, починаючи з народження, але, на жаль, проблеми з ними також можуть виникати з самого народження. Гормони - це біологічно активні речовини, які продукуються клітинами залоз внутрішньої секреції і поступаючи в кров, вони виконують свою основну функцію - регулювання обміну речовин та інших фізіологічних функцій. Часто з різних причин може виникати збій у роботі гормональної системи. Це дуже серйозне захворювання, тому що від правильної роботи залоз, які продукують гормони, залежить правильність і злагодженість роботи всіх органів людини.

В організмі велику кількість гормонів, які виконують свою специфічну функцію, і аналіз крові на гормони в м Суми може показати наявність будь-яких відхилень у роботі гормональної системи. Є певні норми гормонів в крові, які залежать від статі і віку людини. І зіставлення отриманих результатів аналізів з нормами, дозволяють виявити можливі проблеми в роботі залоз внутрішньої секреції.

Дослідження крові на гормони може розповісти про роботу щитовидки, наднирників, гіпофіза та інших залоз. Також за допомогою цих аналізів можна діагностувати захворювання у плода в ході вагітності.

Здати аналіз крові на гормони

Аналіз на гормони щитовидної залози

Аналіз на гормони щитовидної залози в м Суми дозволяє визначити рівень таких гормонів, як тироксин (вільний і загальний), трийодтиронін (загальний і вільний), кальцитонін, тиреотропний гормон і інші гомони щитовидної залози. У разі виявлення у пацієнта первинних ознак порушення роботи щитовидної залози, лікар відразу ж видасть направлення на аналізи. Гормони щитовидки дуже важливі в організм людини, оскільки необхідні для правильного розвитку головного мозку, особливо у дітей до 3-х років.

До складання аналізу на гормони щитовидної залози в м Суми слід підходити дуже уважно. Здавати кров краще вранці, суворо натщесерце. Останній прийом їжі за 12 годин до моменту забору крові. Напередодні аналізу уникати стресів та фізичних навантажень. Також необхідно відмовитися від вживання ліків, що впливають на роботу щитовидної залози.

Здати аналіз на гормони щитовидної залози