RU
Аналіз крові на глюкозу діабетикам <br/> Суми

Аналіз крові на глюкозу діабетикам
Суми

Аналіз крові на глюкозу в м Суми рекомендується здавати періодично всім людям, а особливо тим, хто має схильність до захворювання на цукровий діабет. Рівень цукру в крові повинен бути в межах певної норми і здавати аналіз крові на глюкозу необхідно для того, щоб стежити за цим рівнем. У нормі ці межі для дорослої людини становлять 3,88-6,38 ммоль / л.

Особливо регулярно робити аналіз крові на глюкозу лікарі міста Суми рекомендують людям з цукровим діабетом будь-якого типу. У здорових людей кількість глюкози в організмі «контролює» підшлункова залоза, а у людей з діабетом це повинен контролювати сам пацієнт. При інтенсивному лікуванні, перевірка рівня цукру в крові повинна проводитися 5-6 разів на добу, а РРІ звичайної інсулінотерапії - достатньо 2-3 рази на тиждень.

У м Суми аналіз крові на глюкозу можна здати в кожній клінічній лабораторії. Але якщо у Вас немає можливості регулярно відвідувати медичні установи, Ви можете скористатися глюкометром, за допомогою якого легко перевірити рівень глюкози в крові в домашніх умовах. Але навіть у цьому випадку для контролю необхідно іноді здавати аналіз крові на глюкозу в лабораторії. Так як всі клінічні лабораторії м Суми оснащені самим професійним і сучасним обладнанням - результати там будуть максимально достовірні.

Як проводити самоконтроль і коли робити аналіз крові на глюкозу Вам обов'язково повинен розповісти лікуючий лікар. У лабораторіях міста Суми аналіз крові на глюкозу здають вранці і строго натщесерце (останній раз приймати їжу можна за 12 годин до дослідження). А діабетики повинні вимірювати кількість цукру в крові ще і після їжі. Тільки сувора дисципліна і контроль рівня цукру в організмі робить життя людей, що страждають діабетом, насиченим і повноцінним.

Здати аналіз крові на глюкозу