RU
Здати аналіз на гепатит

Здати аналіз на гепатит

За статистикою в місті Суми аналіз на гепатит все у більшої кількості людей позитивний і вказує на наявність цієї хвороби. І з кожним роком кількість пацієнтів хворих гепатитом, тільки збільшується. Гепатит - це гострі або хронічні запалення печінки, що мають різне походження. Існує дуже багато класифікацій гепатитів. Так, з причини виникнення хвороби виділяють інфекційний і неінфекційний гепатит. Залежно від вірусу, який викликає гепатит, виділяють гепатит А, гепатит В і т.д.

При перших симптомах гепатиту, таких як, болі в правому підребер'ї, що посилюються при натисканні, жовтушність шкіри, потемніння сечі і ряду інших симптомів, необхідно терміново здати аналіз крові на гепатит в м Суми.

Серед найпоширеніших форм гепатитів виділяють гепатит А, гепатит В і гепатит С. Суть лабораторного дослідження зводиться до визначення наявності в крові самого вірусу або антитіл до вірусу.

Гепатит А найпростіший у діагностиці і для лікаря не представляє складності визначити його. Але іноді буває необхідно провести лабораторне дослідження, в ході якого методом ІФА легко можна виділити антитіла в вірусу гепатиту А.

У лабораторії «Сехмет» міста Суми аналіз на гепатит В і С проводять методом імуноферментного аналізу (ІФА), а також методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Висока точність і чутливість даних методів досліджень, що дозволяє працювати навіть з самими маленькими фрагментами ДНК вірусу, виявляє його в крові вже на перших стадіях захворювання.

Лабораторії Сум аналіз крові на гепатит проводять протягом 3 днів з моменту забору матеріалу. Здавати кров необхідно з вени і строго натщесерце (останній прийом їжі за 8 годин до здачі аналізу). Здавати кров на діагностування гепатиту С рекомендується не раніше 6 місяців з дня можливого зараження.

Здати аналіз крові на гепатит