RU
Здати аналіз крові на цукор в м Суми

Здати аналіз крові на цукор в м Суми

За статистикою МОЗ України, кількість людей, що хворіють на цукровий діабет, щороку збільшується. Часто люди навіть не підозрюють про те, що хворі на цукровий діабет. При найменших підозрах на цукровий діабет, необхідно зробити в лабораторії Суми аналіз крові на цукор. За кількістю цукру, що міститься в крові, можна діагностувати наявність цукрового діабету.

Аналіз на глюкозу в м Суми робить практично кожна лабораторія, але у всіх використовуються свої методи даного дослідження. Залежно від аналізатора, який використовується в даному дослідженні, забір крові може бути здійснений з пальця або з вени. Як правило, з вени береться кров тоді, коли потрібен великий об'єм крові для дослідження.

Все більше людей приходять в клінічні лабораторії міста Суми на аналіз крові на глюкозу. Тому що за рівнем цукру потрібно стежити періодично, особливо якщо у Вас є схильність до даного захворювання.

У лабораторії «Сехмет» міста Суми аналіз крові на цукор проводиться за суворим правилам з урахуванням особливостей забору матеріалу і його дослідження. Перше, що необхідно знати при здачі аналізу на глюкозу - це те, що останній раз прийом їжі має бути за 8-12 годин до моменту забору матеріалу. Весь інший час слід пити тільки воду, причому у випадку саме цього дослідження, чай і кава вважаються їжею і вживати їх до аналізів не можна. Також не рекомендується чистити зуби і жувати жуйку перед здачею аналізів, оскільки вони можуть містити цукор, який надалі вплине на рівень глюкози в крові. Тому лабораторія «Сехмет» міста Суми аналіз на глюкозу настійно рекомендує проводити строго натщесерце, при цьому Ви отримаєте максимально точні результати.

Однак, за рекомендаціями лікарів міста Суми аналіз крові на глюкозу не варто брати за основу самостійної постановки діагнозу і лікування хвороби. Існує маса факторів, які можуть вплинути на зміщення рівня глюкози в крові і тільки комплексний підхід до дослідження допоможе встановити точний діагноз.

Здати аналіз крові на цукор