RU
Аналіз крові ІФА та ПЛР

Аналіз крові ІФА та ПЛР

Імуноферментний або ІФА аналіз крові

Імуноферментний або ІФА аналіз крові - дослідження, засноване на специфіці імунологічних реакцій організму. Дані аналізи дозволяють виявити імуноглобуліни та імунологічні комплекси, визначити концентрацію в крові антитіл, макромолекул та іншого. У клінічних лабораторіях міста Суми в ІФА аналіз крові використовується як основа дослідження. Існує можливість і інші біологічні рідини організму людини використовувати для діагностики, але найчастіше використовується саме кров, тому що дозволяє отримати максимум інформації.

Коротко, суть методу імуноферментного (ІФА) аналізу крові в м Суми полягає в тому, що за допомогою певних біохімічних реакцій визначається в крові людини наявність антитіл. Аналізуючи якісний і кількісний склад виявлених антитіл, можна отримати інформацію про захворювання і його збудника, стадії хвороби та наявності або відсутності імунітету.

Направлення на імуноферментний аналіз отримують пацієнти, у яких підозрюється інфекційна природа захворювання, а також дуже часто гінекологи міста Суми аналіз крові ІФА рекомендують здавати вагітним або планують вагітність жінкам. При статевих інфекціях часто через наявність кількох збудників одночасно, поставити точний діагноз не можливо. Метод ІФА в даному випадку відмінно допомагає визначити збудника і призначити лікування. Крім цього ІФА - це дуже важливе дослідження для виявлення венеричних захворювань.

Перевагою методу імуноферментного (ІФА) аналізу крові є те, що завдяки повній автоматизації процесу дослідження забезпечується висока точність результатів.

Здати ІФА аналіз крові

Аналіз крові ПЛР

В Україні, і в тому числі в місті Суми аналіз крові ПЛР - це один з найсучасніших методів дослідження. Цей метод відмінно допомагає в діагностиці інфекційних захворювань, запальних процесів і клітин пухлини. ПЛР або полімеразна ланцюгова реакція - це метод дослідження, в ході якого можливе збільшення в сотні разів навіть самих малих концентрацій ДНК збудника в досліджуваному матеріалі. У цьому полягає висока чутливість даного методу, що дає особливу перевагу перед іншими методами, оскільки в організмі людини часто інфекція або пухлинні клітини знаходяться в маленькій концентрації, якої недостатньо для діагностики. У цьому випадку точний діагноз може дати аналіз крові на ПЛР у м Суми.

Крім цього діагностиці методом ПЛР властива абсолютна специфічність. Це означає, що правильно виконаний в місті Суми аналіз крові на ПЛР дає завжди максимально достовірні результати і точно визначає природу збудника.

Забір матеріалу для аналізу крові методом ПЛР краще проводити вранці і строго натщесерце. Останній прийом їжі має бути за 8 годин до здачі аналізу. Перед аналізом необхідно також відмовитися від куріння.

У місті Суми аналіз крові на ПЛР можна здати в лабораторії «Сехмет». Це дослідження найчастіше призначається поряд з іншими аналізами для отримання максимально точного результату і виявлення захворювань, які можуть бути присутніми в організмі людини у прихованій формі.

Здати аналіз крові ПЛР