RU
Аналіз коагулограми

Аналіз коагулограми

Лабораторне дослідження, що припускає визначення параметрів згортання крові людини називається коагулограма. По-іншому лікарі міста Суми аналіз коагулограми називають аналізом крові на гемостаз. Згортання крові - це захисна функція організму, що оберігає від крововтрати, шляхом згущення крові. Відхилення від норми коагуляції крові призводить до того, що кров не може згущуватися і людині загрожує втрата крові, або кров згущується надмірно, що призводить до утворення тромбів і закупорці судин.

Існує багато свідчень, де аналіз крові коагулограма в м Суми грає важливу роль. Насамперед це дослідження необхідно проходити пацієнтам, у яких передбачається можлива втрата крові (до-і післяопераційний період, при вагітності), крім цього результати аналізу коагулограми важливі людям, що мають навіть невеликі відхилення в процесі згортання крові. Пацієнти клінічних лабораторій міста Суми аналіз коагулограми також проводять у випадках варикозного розширення вен, аутоімунних захворювань, а також при тривалому прийомі ліків, що містять коагулянти.

У лабораторії «Сехмет» у місті Суми аналіз крові та коагулограма - це дослідження хоч і трудомістка, але результати його можна отримати вже наступного дня. Складність цього аналізу полягає в тому, що воно включає в себе багато параметрів, які повинні бути точно інтерпретовані як окремо, так і разом, створюючи при цьому загальну і точну картину згортання крові. Теж стосується і розшифровки коагулограми. Це зробити під силу тільки фахівцям, тому що необхідно враховувати результати не тільки окремих показників, але і їх сукупність.

Фахівці «Сехмет» у м. Суми аналіз коагулограми рекомендують робити натщесерце, при цьому останній прийом їжі бажаний за 8-12 годин до забору матеріалу для аналізу. Пити можна тільки воду. Слід звернути особливу увагу на те, що якщо Ви під час здачі аналізу Ви приймаєте якісь ліки, обов'язково вкажіть на це, тому що якщо ліки містять коагулянти, точних результатів Ви не отримаєте.

Здати аналіз коагулограми