RU
Проект: Подаруй мені малюнок, напиши мені листа

Проект: Подаруй мені малюнок, напиши мені листа

Частина 1

Сумський дитячий садок «Ласкавушка». Малеча гостей зустрічає з порогу у національному вбранні з віршами і піснями, ще зі своїми листами і малюнками, які вони підготували для Сумських хлопців, що нині знаходяться на передовій у зоні АТО. І головне побажання передають на словах через волонтера Юрія: «Возвращайтесь живыми»

Найменші дітки це старанно вимальовують свої подарунки, точно знають для кого. «Ці голуби для солдатиків. Солдатики дуже полюбляють малюнки.

Також діти демонструють, як вони вже вправно вміють виконувати «головну пісню країни» - Гімн України.

Організатор акції Медична лабораторія Сехмет дякує дитячому садку «Ласкавушка» за активність і наступна зупинка – гімназія №1. Тут також вже готова частина листів і малюнків для воїнів АТО. Побажання незмінні: «Щоб вони повернулися живими, що б вони були здоровими і щоб ніколи не було війни!».

«Велика вам вдячність, за те що ви допомагаєте. Бо саме головне, що ми непереможні духом, а ви нам цей дух підіймаєте», - каже волонтер Юрій.

Частина 2

Акція «Подаруй мені малюнок, напиши мені листа» триває. Всі дитячі роботи будуть звезені у Клінічно-діагностичну лабораторію «Сехмет», а далі на передову.

«Мы эти рисунки передадим через Народную самооборону для того что бы они были доставлены по назначению. Чтобы те ребята которые сейчас живут в аду получили тот лучик солнышка, который мы видим здесь каждый день», - каже Марина Сміянова.

Переможців же акції буде обрати дуже складно, тому визначатимуть їх за принципом жеребкування.

Сергій Вингоград: «Оберемо найкращі малюнки, будуть діти отримувати сертифікати на безкоштовне обслуговування у нашій лабораторії «Сехмет». Ми вражені тим патріотизмом дітей, тією чуйністю, з таким наполегливим бажанням діти починаючи з трьох років малюють малюнки, пишуть листи нашим воїнам. Напевне це та Україна, яку чекали ми 23 роки.

Наша акція ще була в розпалі: дітлахи малювали, писали листи, робили обереги для Сумських воїнів на передову. І вже тоді волонтери частину подарунків пообіцяли відвести у зону АТО. І як раз до фіналу акції повернулися із відео.

В час, коли не летять кулі, Сумські вояки розбирають дитячі малюнки і листи, та читають всі по черзі вголос.

А між тим в лабораторії Сехмет підбивають підсумки акції. Трьох переможців обертають на осліп – інакше просто не визначитись. Ще організатори запровадили шість спеціальних призів. Вони дійдуть до дітей з Першої гімназії, 19 школи, дитсадків «Ласкавушка» і «Посмішка». Листів та малюнків були сотні, плюс вірші, обереги і поробки.

Сергій Виноград: «Коли започатковували акцію, навіть не усвідомлювали ступінь патріотизму і національної свідомості сумських дітлахів, і це їх маленький внесок до перемоги на передовій. Ці листи і малюнки будуть безпосередньо передані воїнам АТО, що на сам перед підтримає бойовий дух і вони будуть знати, що ми з ними і тил захищений надійно.»

А ще працівники медичного центру для сумських хлопців зібрали теплі речі, медикаменти і перев’язувальній матеріал. Волонтери, разом з дитячими малюнками, доставлять все на передову.
 

Фотогалерея проекта